Fitness Club

Michele Fit & Cafe jest klubem stworzonym z myślą o każdym, kto chce aktywnie spędzić czas oraz zadbać o zgrabną sylwetkę i zdrowy styl życia, aby móc poczuć się piękniejszym, zdrowszym, szczuplejszym i dumnym ze swoich osiągnięć.

Z myślą o Państwu zostało dobrane wyposażenie klubu, rodzaje zajęć, a także wystrój tworzący atmosferę motywującą do pokonywania sportowych wyzwań.

Oferujemy profesjonalną, w pełni wyposażoną salę cardio ze sprzętem najlepszych, światowych marek, zajęcia fitness.

Tae-bo - zajęcia wykorzystujące kombinacje ciosów i kopnięć. Ćwiczenia doskonale wzmacniają brzuch, pośladki, ramiona oraz doskonale rzeźbią i kształtują mięśnie. Dynamiczna muzyka oraz niesamowita dawka energii! Efektem jest jędrne i pięknie ukształtowane ciało. Świetny sposób na rozładowanie stresu!

Zumba fitness - jest innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami. Proste kroki taneczne, wyjątkowe kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarzają atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywają nas do zabawy. Bardzo dynamiczna i ekscytująca kombinacja rytmów. ZUMBA jest łatwa, zaprojektowana dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowych, kondycyjnych lub umiejętnościowych.

Taniec nowoczesny – zajęcia te są połączeniem kroków i figur stylów takich jak street dance, hip-hop, freestyle, show dance. Zajęcia przeznaczone są zarówno dla dzieci i młodzieży rozpoczynającej swoją przygodę z tańcem jak i tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności w tym zakresie.

Zdrowy kręgosłup – zajęcia oparte na ćwiczeniach rozluźniających, mobilizacyjnych, wzmacniających, koordynacyjnych i równoważnych ( na bazie pilates i jogi). Systematyczne wykonanie uczą prawidłowej postawy ciała, a więc smuklejszej sylwetki! Dzięki dodatkowemu zastosowaniu technik relaksacyjnych oraz ćwiczeń oddechowych mozna nauczyć się słuchać, rozumieć i szanować swoje ciało a także ukoić zabiegany umysł.

Piłki - zajęcia na dużych piłkach, które stosowane są także w rehabilitacji. Są wspaniałym treningiem ogólnorozwojowym - ćwiczenia na piłkach świetnie wzmacniają nasze ciało w odciążeniu kręgosłupa. Piłka jest wykorzystywana jako jeden z lepszych przyborów do treningu funkcjonalnego, podczas którego nie izolujemy pracy mięśni, trenujemy kompleksowo całe ciało i jednocześnie wzmacniamy mięśnie posturalne, poprawiając naszą równowagę i siłę wewnętrzną.

BUP (Brzuch, Uda, Pośladki) - zajęcia średnio intensywne, wzmacniające i kształtujące dolne partie ciała, gdzie po nieskomplikowanej rozgrzewce następuje kompleksowy zestaw fitness obejmujący głównie brzuch, uda i pośladki. Dzięki regularnym ćwiczeniom zadbamy o szczupłą sylwetkę: płaski brzuch, jędrne pośladki i smukłe uda. Skóra będzie lepiej ukrwiona i napięta, dlatego ćwiczenia te pomagają walczyć z rozstępami i cellulitem. Zajęcia są bezpieczne dla stawów i kręgosłupa i polecane dla wszystkich.

Spinning – rytmiczna jazda na rowerze stacjonarnym przy muzyce pod dyktando instruktora, który narzuca tempo jazdy, obciążenia czy pozycje na rowerze. Spinning to forma ruchu bezpieczna a zarazem bardzo intensywna. Dzięki nim można poprawić wytrzymałość i kondycję, zmniejszyć tkankę tłuszczową co spowoduje utratę zbędnych kilogramów, poprawić napięcie i jędrność skóry, zwiększyć wydolność układu oddechowego i krążenia, wyrzeźbić mięśnie łydek, ud oraz pupy.

Nasza siłownia jest wyposażona w profesjonalny sprzęt cardio firmy "Sports Art". Do dyspozycji klijentów posiadamy: Rowery półleżące, Bieżnie, Rowery, Ławka do ćwiczeń mięśni grzbietu, Ławka na brzuch, Indoor cycle, Trenażer wielofunkcyjny, Maszyny Eliptyczne oraz Stepper trenażer całego ciała.

W trakcie zajęć oraz po zajęciach zapraszamy do naszego FIT BARU zaopatrzonego w zdrowe soki, odżywki oraz przepyszne kawy i sałatki.

Mamy nadzieję, że nasza troska o kameralną atmosferę, wystrój i ciekawe zajęcia spowoduje, że czas spędzony w Michele Fit & Cafe będzie dawał Państwu dużo przyjemności i satysfakcji.